Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Станіслав Асеев. «Світлий Шлях. Історія одного концтабору.»

Presenter(s): Stanisav Aseyev

October 29, 2022 @ 5:00 pm - 7:00 pm

 

СТАНІСЛАВ АСЄЄВ.«СВІТЛИЙ ШЛЯХ. ІСТОРІЯ ОДНОГО КОНЦТАБОРУ»

СУБОТА, 29 ЖОВТНЯ (2022)
5 по пол. за нью-йоркським часом
Shevchenko Scientific Society
63 Fourth Ave (between 9th and 10th Streets)
New York, NY 10003

В’язниця, що насправді є концтабором, де застосовують моторошні тортури, діє в сучасній Україні. За тюремним парканом немає жодних законів, тут зовсім інше життя: у приниженні, страху й непевності, з ранами та слідами опіків на тілі, з болем від переламаних кісток і часто — від зламаної волі й свідомості. Тут головне завдання — вижити, коли жити вже не хочеться й від тебе майже нічого не залежить, зберегти здоровий глузд, коли вже близький до божевілля, залишитися людиною в нелюдських умовах, де віра, прощення, ненависть і навіть погляд між катом і жертвою набувають інших сенсів.Щоб вижити в пеклі концтабору, журналіст Станіслав Асєєв написав цю книжку — відверту, емоційну, глибоку, в якій питань більше, аніж відповідей, бо життя людей після звільнення з полону назавжди розділилося на «до» і «після». Вступне слово – д-ра Олега Коцюби, керівника видавничих проєктів УНІГУ.

 

Станіслав Асєєв –  журналіст та письменник, автор двох книжок, у яких описує свій досвід під російською окупацією на сході України, збірки віршів, п’єси та роману. Під псевдонімом Станіслав Васін публікував короткі повідомлення в українській пресі про початок військових дій на Донбасі 2014 р. Заарештований і незаконно ув’язнений силами сепаратистської міліції за «екстремізм» і «шпигунство», Асєєв перебував у полоні. У 2021 році став лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка за книжку «В ізоляції: депеші з окупованого Донбасу».

 

Олег Коцюба – літературознавець, спеціяліст з української літератури та культури 1970-80-х років та пострадянського періоду. З 2018 року керівник програми публікацій Гарвардського українського науково-дослідного інституту, очолює проєкт Інституту Ukraïnica.

 

 

 

 

Details

Date:
October 29, 2022
Time:
5:00 pm - 7:00 pm

Venue

Shevchenko Scientific Society
63 Fourth Avenue
New York, NY 10003 United States
+ Google Map
Phone:
(212) 254-5130